669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ

Sibugolpl

 

 

Firma Sibugolpl Sp. z o. o jest obecna na polskim rynku od 2016 roku. Produkuje i importuje wysokiej jakości węgiel kamienny typu 31.1. Zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową.
Współdziała z wieloma dystrybutorami w całym kraju. Ich węgiel pochodzi z Syberii. Najpierw przywożony jest do Polski, a następnie kruszony oraz pakowany, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Cały proces związany z węglem jest bardzo dokładnie obserwowany przez pracowników firmy. Dzięki temu Sibugolpl Sp. z o. o niezmiennie zachowuje najwyższe standardy.

Dostępny w ich ofercie węgiel posiada wiele pozytywnych opinii użytkowników. Posiada wyjątkowe parametry, niską zawartość popiołu (jedynie 3 procent), wysokie ciepło spalania i całkowity brak spieków. Trzeba przyznać, że ten węgiel wyróżnia się na tle konkurencji. W ofercie firmy Sibugolpl Sp. z o. o znajduje się węgiel w bardzo różnych rozmiarach. Pochodzi z tego samego złoża.

Firma Sibugolpl Sp. z o. o jest uczciwym i profesjonalnym partnerem. Z chęcią nawiąże współpracę z innymi podmiotami. Węgiel znajdujący się w ofercie firmy Sibugolpl Sp. z o. o wyróżnia się przede wszystkim ,,czystością” złoża. Wyjątkowo niska zawartość zanieczyszczeń, na przykład siarki, powoduje, że spala się ona prawie bez dymu. Wszystkie parametry są udowodnione przez różne instytucje badawcze. Wyniki przeprowadzonych testów laboratoryjnych znajdują się w certyfikacie wystawionym przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach (GIG).